10 років ПроКредит Банк стабільно і успішно працює в Україні

10 років ПроКредит Банк стабільно і успішно працює в Україні

ПроКредит Банк – спеціалізований банк для малого та середнього бізнесу – 10 років стабільно працює в Україні. За цей час банк став надійним фінансовим партнером для бізнес-клієнтів та фізичних осіб. З 2001 року більше 210 тисяч українських підприємців отримали кредити від ПроКредит Банку, і понад 250 тисяч співвітчизників довірили банку свої заощадження.

Протягом 10 років роботи в Україні банк чітко дотримується місії – фінансовій підтримці й обслуговуванню малих та середніх підприємств, маючи впевненість в тому, що саме вони створюють максимальну кількість робочих місць та роблять суттєвий внесок у розвиток економіки країни. Саме підтримка економічного розвитку є метою акціонерів банку – міжнародних фінансових організацій: ПроКредит Холдингу (Франкфурт-на-Майні), Європейського банку реконструкції та розвитку (Лондон) та німецького державного банку KfW (Франкфурт-на Майні).

«Протягом останніх десяти років ми створили розгалужену мережу відділень по всій країні для того, щоб бути ближчими до наших клієнтів. Ми раді бачити, як на наших очах малий та середній бізнес, який десять років тому не знаходив підтримки, перетворився на велику групу підприємств, що динамічно розвиваються. Підтримка акціонерів банку, зважена фінансова політика, професіоналізм колективу та бездоганна ділова репутація в банківському співтоваристві України дозволяють пишатися теперішнім і впевнено дивитися в майбутнє», - коментує Голова Правління ПроКредит Банку Зузанне Декер.

В рамках святкування десятиріччя роботи банку у всіх містах, де представлено ПроКредит Банк, будуть проводитися урочисті заходи для клієнтів і партнерів. 7 липня 2011 року відбудеться прес-конференція, в ході якої члени спостережної ради разом з Правлінням ПроКредит Банку підіб’ють підсумки роботи банку і дадуть відповіді на усі питання, що цікавлять.

Вам також може бути цікаво

Дивитись всі новини